NOWOŚCI

DRUKUJEMY NA
NOWOCZESNEJ
CYFROWEJ
DRUKARCE
RICOH PRO C751ex
 


ZMIANA GODZIN
PRACY PUNKTU

zapraszamy
pn.-pt. 8.30-16.30
sobota - nieczynne


Bezpieczeństwo kart płatniczych

 

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów. Każdy z naszych pracowników i współpracowników jest niewątpliwie jedyny w swoim rodzaju.

My pracujemy dla Ciebie!

 

NASZA ZAŁOGA

Jarek
j switniewski
 

Założyciel, szefuńcio, mózg poligrafii
(chodzą słuchy, że "drukuje nawet przy obiedzie").

Wykształcenie: technik poligraf absolwent Technikum Poligraficznego w Krakowie, absolwent „Publishing School" kierunku projektowanie reklam. Ukończone kursy: "PHP dla Webmasterów", "Zarządzanie barwą". Maniak poligrafii - wyspecjalizowany w składzie i łamaniu publikacji dziełowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy wydawniczej. Zaczynał swoją przygodę z poligrafią od 14. roku życia. Pracował w "Dzienniku Polskim" oraz Urzędzie Wojewódzkim - zawsze na stanowisku składu komputerowego. Aktualnie właściciel firmy oraz wykładowca Policealnej Szkoły Poligraficznej Multimedialnej i Projektowania Reklam "Publishing School".
  
Ania
ania
 

Manager punktu - wie wszystko, zna wszystko.
Kompetentna, uczciwa i pracowita.

Ukończyła studia licencjackie na kierunku socjologia w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie kadrami w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. W Firmie zajmuje się zarządzaniem pracą punktu usługowego. To przez jej ręce przechodzi każde wykonane przez nasz zespół zlecenie.

Dawid
Dawid
 

Grafik - projektuje, tworzy i wymyśla.
Zgrabnie porusza się w "firmowym świecie maszyn".

Aktualnie jest w trakcie studiów inżynierskich, kierunek Automatyka i robotyka na AGH

Gabriela
Gabriela  

Odpowiada za marketing - jest zawsze na pierwszej linii frontu.
Podtrzymuje więzi z naszymi Klientami pozyskując nowych...

Wykształcenie: mgr ekonomii. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Studiowała na Akademii Krakowskiej i uzyskała uprawnienia pedagogiczne w zakresie nauczania dorosłych. Swoją przygodę z grafiką i poligrafią rozpoczęła w Publishing School w Krakowie. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę w dziedzinie grafiki, fotografii i marketingu. Jeżeli czegoś nie wie to na pewno się dowie.

Asia
j janik  

Odpowiada za e-promocję Firmy - "nasz człowiek" w Internecie.

Wykształcenie: mgr Pedagogiki Resocjalizacyjnej Akademii Ignatianum w Krakowie. Od 2011 r. pełni funkcję asystenta dyrektora Policealnej Szkoły Poligraficznej Multimedialnej i Projektowania Reklam "Publishing School" w Krakowie.


  

Krystyna Nowak-Wawszczak 
krystyna nowak wawszczak  

Kobieta z wieloletnim stażem pracy w poligrafi. Spod jej skrzydeł wypłynęło wielu wspaniałych poligrafów pracujących obecnie w prawie każdej krakowskiej (i nie tylko) drukarni.

Wykształcenie: technik poligraf, mgr ekonomii o spec. organizacja i zarządz. AE Kraków, absolwentka Podyplomowego Studium Pedagogicznego, ukończone studia podyplomowe w SGH w Warszawie specjalizacja marketing usług poligraf., specjalizacja nauczycielska z przedmiotów poligraficznych nadana przez ODN Warszawa, studia podypl.: Edukator Nowej Szkoły Zawodowej – KOWEZiU Warszawa, nauczyciel dyplomowany przedmiotów poligraficznych i ekonomicznych, były wieloletni doradca metodyczny dla nauczycieli szkół zawodowych w Krakowie. Dodatkowe zadania: ekspert MEN d.s. programów nauczania i podręczników dla zawodów poligraficznych. Aktualnie jest dyrektorem Policealnej Szkoły Poligraficznej Multimedialnej i Projektowania Reklam "Publishing School"w Krakowie od początku jej istnienia Szkoła jest pod patronatem Autoryzowanego Ośrodka Szkoleniowego Apple SAD (AATC).

Monika
monika  

Niezastąpiona w "robótkach ręcznych". Jej atutem jest klej introligatorski oraz pędzel. Uwielbia ręcznie wykonywane prace introligatorskie.

Z wykształcenia technik poligraf. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży dało jej odwagi do pokonania nawet najtrudniejszych wyzwań. Wielki przyjaciel osób niepełnosprawnych. W latach 2007-2014 była właścicielem IRIS STUDIO.

 


2017  IRIS STUDIO  globbers joomla templates